Servis CITROËN

Servis vozů CITROËN

Jako značkový autorizovaný servis, poskytujeme svým zákazníkům kompletní servis. Jsme partnery významných pojišťoven na trhu v ČR, jako je Kooperativa, Česká Podnikatelská pojišťovna, ČSOB pojišťovna, Allianz pojišťovna.

Nabízíme výhodné pojištění vozu u těchto pojišťoven s tím, že je možné přenést veškeré bonusy i z jiných pojišťoven. V případě, že si pojištění sjednáte u nás, garantujeme Vám nejkvalitnější a nejrychlejší služby.

V případě pojistné události (havárie, vandalismus, živel atd.), veškerou administrativu, prohlídku a komunikaci s pojišťovnou vyřídíme za Vás a případně Vám i zapůjčíme náhradní vůz po dobu opravy.

Také si Vás dovolujeme pozvat na bezplatnou prohlídku Vašeho vozidla zaměřenou na jeho případné poškození a identifikaci pojistné události ještě před koncem Vašeho původního pojištění. Jsme připraveni Vám v tomto pomoci, vozidlo důkladně prohlédnout, škody nahlásit a zdokumentovat.

Poskytujeme kompletní servis Vašich vozů. Při případném požadavku na servis Vašeho vozu prosím klikněte na tlačítko Mám zájem a následně vyplňte formulář na této stránce s přibližným termínem, místem a typem servisu. Vašim požadavkem se budeme neprodleně zabývat a budeme Vás kontaktovat.

© Auto Špinar 2024
Created by PRIMESOFT web & software development